KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13493061
nr 1349 3061
Emile Tabary
(1857-1927), Frankrike
Oljemålning, Parkmotiv med herre. Signerad. Olja på pappannå, 81x65 cm
Emile Tabary, fransk bildkonstnär född 1857, död 1927.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:21:23
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr